Whirlpool AMW 1401 IX

24.5 cm
Úprava proti otiskům prstů
Ikea Metod

• Mikrovlnka - ohřívá věci
    • Po 3 letech velmi mírného používání (cca 1x za týden) najednou začala sama od sebe pípat a na displeji se zobrazuje nějaký error. Po prozkoumání jsme zjistili, že se jedná o chybu displeje (!!!). Bez něj ale bohužel mikrovlnná trouba nefunguje a není možné ji používat. Oprava displeje vychází i s prací na 3tis. Kč = přístroj můžete vyhodit z okna. Od této mikrovlnky RUCE PRYČ. Značka Whirlpool u mě tímto skončila.

Když jsem mluvil s technikem, tak nebylo ani potřeba popisovat mou chybu, hned přesně věděl, co s mikrovlnkou je. Zřejmě se tedy jedná o častý problém.

• kvalita za rozumní cenu

• Dobrá cena
    • Relativně krátká životnost.

Tuto mikrovlnku jsem měl 7 let, občasné (párkrát za týden) použití. Během těch 7 let v záruční době odešel na konci záruky display. Servis přijel na místo a vyměnil kus za kus v rámci záruky. Tento nový kus vydržel však 5 let než přestal fungovat. Vzhledem k cenám pozáručního servisu vs. nová mikrovlnka už jsem jej ani nevolal a koupil novou (od Whirlpoolu nic lepšího v poměru cena / výkon nenajdete (nepotřebuji žádné funkce, prostře ohřát) a potřeboval jsem, aby ladila s troubou této série, takže na jinou značku jsem přejít nemohl. Snad další kus vydrží déle než 2 resp. 5 let.

Barva
Průměr talíře
24.5 cm
Úprava proti otiskům prstů
Ikea Metod

Vestavná mikrovlnná trouba v nerezovém rámečku je ideálním pomocníkem do kuchyně. Na elektronickém ovládacím panelu můžete volit mezi klasickým mikrovlnným ohřevem, pečením na grilu a nebo rychlé rozmrazování Jet defrost.
I přesto, že se na první pohled tato mikrovlnná trouba může zdát malá svým vnitřním objemem, tak je tomu naopak. Vnitřní objem je 20 l a průměr otočného talíře 24,5 cm.
Typ vestavná MINI BI
Kategorie elektronická
Druh trouby mikrovlnný ohřev

Vlastnosti

Design Univerzální
Barva nerez se zrcadlovým sklem
Displej trouby černobílý grafický

Rozměry (vxšxh) 388x595x347 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 380x560x340 mm
Hmotnost 15,35 kg

• Mikrovlnka - ohřívá věci

• Celkem jednoduché ovládání.
    • Po necelých dvou letech přestal svítit jeden segmnt na displeji. Po 4 letech odešla celá elektronika a výměna naceněna na 3 500 Kč, tedy cena nové mikrovlnky.

Nedoporučuji, nevydrží déle jak dvouletá záruka.

• kvalita za rozumní cenu

• Dobrá cena
    • Relativně krátká životnost.

• , zakoupeno v levneSety.cz

Normální funkční mikrovlná trouba, velmi vhodné by bylo uvádět rozměry otvoru pro zástavbu. Uváděné rozměry sice vypadaly jako správné, ale byly to vnější rozměry, takže nakonec jsem musel plasmovou řezačkou odřezat výčnělky na plechovém krytu kryjícím magnetron.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Elegantní design
    • Přestože jsme objednali identický typ jako byl předchozí, aby se nám vešel, byl přístroj o 1-2cm vyšší než původní, takže problém s vestavbou na stejné místo

1)U prvního přístroje tohoto typu z r. 2016 odešla řídící jednotka po 4 letech, už mimo záruky by oprava v autorizované opravně stála 3.500, tudíž jsme zakoupili tento přístroj identického typu, protože se nám opticky hodil do stylu kuchyně. Při pokusu o zabudování na stejné místo jsme zjistili, že vnitřek přístroje je o něco vyšší, takže se nevešel!
    2) Stejně jako u prvního přístroje se nám ani s podporou odborníků nepodařilo nastavit digitální hodiny, přestože jsme pečlivě a opakovaně pokusili dle návodu

• po dvou letech začlo nepopslouchat ovládání,pak zhasínat články od hodin a po třech letech je po ni bez většího používání

celková nespokojenost,+slabý ohřev

• vypadá dobře
    • skoro tři roky fungovala bez problémů
    • pár měsíců po záruce přestala fungovat

pár měsíců po skončení záruky začal zlobit displej, pak v noci pípala jak o život, na displeji kód chyby a přestala fungovat.. oprava přesahuje hodnotu trouby.. vzhledem k tomu, že podobných recenzí je zde více, jedná se o sériovou chybu.. nedoporučuji kupovat!!!

• Dokud fungovala, tak v pohodě.
    • Po záruce se na displei objevila chybová hláška: G8.0A a mikrovlnka přestala fungovat. Z diskuzí na internetu jsem zjistil, že oprava je dražší než nákup nové.

Tato závada je poměrně častá - výrobek nedoporučuji.

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

ok