Whirlpool GT 288 MIR

• Mile mě překvapila funkce - horký vzduch
    • Tichý chod oproti jiným výrobkům
    • Uvnitř prostorná
    • Líbí se mi vzhled mikrovlnné trouby
    • snad jen by mohl být vyšší výkon. Má jen 700W.
    • Ale i to se dá přežít.

Zatím jsem velmi spokojena.
    Tichý chod oproti jiným výrobkům
    Vřele všem doporučuji

• , zakoupeno v KASA.cz

• perfektni mikrovlnka, umi snad vse. Vitez v dtetsu mluvi za vse.

vybral jsem si produkt na základě výborné recenzi v dtestu. Vše je tak, jak má být.

• super funkce
    • špatný návod.Absolutně nedostačující! Nedají se ani nastavit hodiny.Na funkce přijdete spíše intuitivně.
    • Za ty peníze mě zarazila kvalita provedení ovládacího panelu.Už nová mikrovlnka byla poškrábaná.Ovládací panel,je jen silnější PVC folie.Docela šok!!!

Výrobek má skvělé funkce,ale provedení trouby je na mizerné úrovni.Být ovládací panel skleněný,nebo kovový,byla by super.Takhle už z obchodu byla poškrábaná a dost.
    Ohledně návodu...Si dal výrobce opravdu záležet na tom,aby ušetřil na tisku a papíru.Dle návodu, si maximálně ohřejete čaj.Není uvedeno,kam se dávají mřížky.Jak nastavit výkon..Co znamenají jednotlivé ikony.Prostě děs...Stará Sencorka měla lepší návod a více možností nastavení času a výkonu.Toto je za tu cenu nic moc výrobek.

Barva
Pečení chleba
Otočný talíř
s otočným talířem
Jet Start

Volně stojící mikrovlnná trouba  GT 288 MIR v provedení zrcadlové sklo s objemem 25 litrů má spoustu užitečných funkcí – mikrovlnný ohřev, gril, horký vzduch a pečení s funkcí Crisp. Doplňkem je talíř Crisp, určený například pro pečení pizzy. Výhodou je přehledné nastavení funkcí na postranním ovládacím panelu, LCD displej vám dá zpětnou vazbu o nastavení funkcí.

Jet Defrost je patentovaná funkce superrychlé rozmrazování potravin, až sedmkrát výkonnější než jiné mikrovlnné trouby. Gril Quartz je křemíkový gril, který dosahuje teploty až 800°C a čas jeho nahřátí je jen 1 minuta.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EURONICS

• Celkové hodnocení výrobku D - test, i recenze uživatelů
    • Funkce Crisp, gril, rozmrazování
    • Mile mě překvapila funkce - horký vzduch
    • Tichý chod oproti jiným výrobkům
    • Uvnitř prostorná
    • Líbí se mi vzhled mikrovlnné trouby
    • snad jen by mohl být vyšší výkon. Má jen 700W.
    • Ale i to se dá přežít.

Zatím jsem velmi spokojena.
    Tichý chod oproti jiným výrobkům
    Vřele všem doporučuji

• , zakoupeno v KASA.cz

• perfektni mikrovlnka, umi snad vse. Vitez v dtetsu mluvi za vse.

• Neverte internetu ohľadom výkonu mikrovlnky.
    • Omnoho dlhší čas na ohrev, predtý som mal tiež whirpool ale 1000 W, takže mi táto riadne rozhodila sandál v zabehnutých časoch.

Pre klamstvo vo výkone a návode pre používanie by som si ju už nikdy nekúpil.

• super funkce

• , zakoupeno v Alza.cz

Mnoho funkcí, vše spolehlivě funguje, jen trochu nepřehledný návod

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché ovládání, rozsah funkcí, design, rozměry, možnost prodloužení záruky až na 8 let, výbava na pečení a grilování (rošty a pánev) v balení.
    • Slabší výkon - nutno potraviny ohřívat déle.

Tuto troubu jsme vybrali pro její rozsah funkcí (včetně grilu a horkovzduchu) a dále pro její příznivou cenu a důvěru v renomovaného výrobce Whirlpool. Trouba splnila veškerá naše očekávání. Její jedinou nevýhodou je slabší výkon - výrobci prostě nějak musí motivovat zákazníky k tomu, aby si koupili jejich dražší produkt.

• Kvalitní zpracování
    • Jednoduchá obsluha
    • Trouba je bez kuchařky - naprostý fail ze strany Whirpoolu (ano, je kuchařka na webu, ale naprosto k ničemu)
    • Trouba nemá žádné programy - očekával jsem, že tam strčím pizzu, vyberu ikonku pizzy popř. její hmotnost a zmáčknu Start - ale nic takového!
    • Musíte si pamatovat co se jak dlouho vaří, griluje atd (viz bod výše).
    • Pokaždé musím vybírat čas. Je to jednoduché, ale dal bych přednost typu pokrmu podle ikonky (pizza, polévka, pití, kuře...).

Kdybych věděl, že je trouba bez jakéhokoli programu, tak bych si asi její nákup rozmyslel.

Zohlednil sem i její hodnocení v dTestu, ale příště se na jejich hodnocení vykašlu - nemá to prakticky žádnou vypovídací hodnotu.

Vybral jsem, že bych produkt doporučil, ale tím si nejsem vůbec jistý. Trouba mě po stránce obsluhy dost zklamala. Její ovládací software je velice primitivní.

• Dostatek funkcí
    • pomalejší ohřev

Volil jsem dle zkušeností, předešlá mikrovlnka téže značky a více méně stejnýma funkcema, která vydržela cca 12let stála téměř 3x tolik co tato. Pokud vydrží zase 10 let tak super.
    V porovnání se starou má ale pomalejší ohřev proto to mínus.
    Subjektivně talíř polévky o cca 45s více.

• , zakoupeno v KASA.cz

• pěkný vzhled trouby, kvalitní, hodně funkcí, velký vnitřní prostor

Je to již třetí generace této trouby od Whirlpoolu, kterou jsem si pořídil, tentokrát na chatu. Doteď všechny trouby fungují, a to ta nejstarší má již 18 let.