Whirlpool JQ 276 BL

Multifunkční
Průměr talíře
32 cm

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Měli jsem podobnou, ale tato má menší hlouku při stejném vnitřním prostoru.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• Velice mě překvapil nevěřila jsem že dokáže tolik věcí pečení kynutého těsta paráda zváží naprogramuje a hotovo

vaří smaží peče prostě paráda hlavně to ohřívání žádné rozpálené talíře a rozpečené pečivo a chléb s programem paráda chřupavoučké vydrží celý den

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• starou "wirpúlku" jsme měli bez poruchy 16 let,proto jsme vybrali stejnou značku,zatím ji používáme 10 dní mnohokrát za den,zatím žádný problém

Barva
volně stojící
Multifunkční
Průměr talíře
32 cm

Volně stojící multifunkční trouba s 6. smyslem JQ 276 BL s objemem 30 litrů má spoustu užitečných funkcí – mikrovlnný ohřev, gril, vaření v páře a pečení s funkcí Crisp. Novinkou je unikátní funkce Bread Defrost, díky níž bude vaše pečivo po rozmrazení chutné a křupavé.

Inteligentní technologie 6. Smysl s váhovým senzorem zváží vaše jídlo a automaticky nastaví čas a další parametry přípravy pokrmu. Tím ušetříte čas a energii.

Trouba je dodávána se speciální nádobou pro vaření v páře - steamer, do které lze najednou vložit různé druhy potravin a vařit tak v páře brambory a zmraženou rybu najednou. V novém steamru také jednoduše připravíte těstoviny nebo rýži. Dalším doplňkem je talíř Crisp, určený například pro pečení pizzy.

Druh trouby - gril + crisp + pára + mikrovlny

Výbava:
Ovládání tlačítka
Typ knoflíků vyčnívající
Otvírání dveří do boku
Počet a typ skel ve dveřích
trouby 2 / venkovní čiré

Proudová pojistka 11 A
Rozměry (vxšxh) 333x548x461 mm
Hmotnost 21,2 kg

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Měli jsem podobnou, ale tato má menší hlouku při stejném vnitřním prostoru.

• Multifunkčnost
    • zatím nic

Odešla nám 20 let stará mikrovlnná trouba a hledal jsem na trhu jinou, která by nám usnadnila vaření. Zatím se tato trouba tváří, že nám naše očekávání splní :-)

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• tuto značku již mám a jsem s ní velmi spokojena
    • věřím že tento nový model bude také dlouho sloužit

s touto mikrovlnkou jsem byla a věřím že i budu velmi spokojena,protože to je opravdový pomocník do kuchyně--ne jenom ohřívač hotových jídel--doporučuji všem ,kteří si chtějí usnadnit práci v kuchyni

• Plno užitečným funkcí - uvedeno ve specifikaci.
    • Dodávají ji i s příslušenstvím včetně Crisp talíře.
    • zatím nic

Pro potřeby menší rodiny dokáže zcela nahradit klasickou troubu díky funkci Crisp

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• Dobrá, moderní s funkcí Crisp.
    • Nemá minutku pro odměřování jiných činností v kuchyni, stará ji měla.

Mám již 15 let MW od stejného výrobce. Kromě 1 závady je spolehlivá.
    Příště si budu dávat pozor na označení barvy, koupil jsem omylem černou, protože byla o 200 Kč levnější. Že to má vztah k barvě, jsem přehlédl.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Mám zatím krátce, tak průběžně testuji všechny funkce
    • Zatím spokojenost
    • po ukončení ohřev ještě nějakou dobu jede

• Asi dobré mám ji krátce
    • Neškodily by gumové nožičky při každém otevření a zavření je třeba držet.

Mám ji krátce ale je to dříč.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Troubu jsem vybrala na základě recenzí a udělala jsem dobře, velmi dobře rovnoměrně ohřívá. Pěčení taky bez problému a vaření těstovi a rýže taky super. Zatím velká spokojenost