Whirlpool MWD 244 SL

• po ohřátí trouba sama nevypne

spokojenost

• vzhled
    • neohřívá pouze talíř ale i jídlo
    • -při otvírání dveří se posouva cela trouba (ale neni to az tak zle)
    • -často hlasi, že jsou špatně zavřené dveře
    • -ještě jsem nečetla navod nevim jestli se to da zmenit kazdopadne ted se musi vypinat rucne pouze to po uplynuti nastavene doby dvakrat hlasite zapiska

Mikrovlnka je pěkná, ještě o něco hezčí než na obrázku, není celkově špatná, ale pokud bych se mohla rozhodnout znovu, pokusila bych se vybrat lepší. Pískání, že je jídlo hotové, je docela přehnaně hlasité a ty špatně zavřené dveře mě neustále rozčilují, nehledě na to, že se sama nevypíná. To, že se při otvírání posunuje až tak nevadí. Naše stará ošklivá mikrovlnka mi připadala praktičtější :D
    Cena není vysoká, avšak jsem přece jenom čekala více. Doporučuji, se pravděpodobně poohlédnout, po jiné.

Barva

spokojenost

• - hezký vzhled
    • - dobrá cena
    • - kvalitní značka
    • - dá se nastavit i opravdu velmi nízký výkon (např. na mírné změknutí másla nebo zmrzliny)
    • - jednoduché ovládání
    • - umí velmi dobře rozmrazovat
    • - sama se nevypne! ano opravdu je to pro mne nepochopitelné, ale i přesto, že máte zadaný čas, tak po jeho skončení stále jede dokud ji nevypnete
    • - její součástí není poklop na ohřívání... použili jsme ten ze staré mikrovlnky
    • - při otvírání a zavírání se hýbe - chybí nějaké protiskluzové řešení

Kvalitní trouba s dostačujícími funkcemi, za dobrou cenu, hezkým vzhledem. Má pár nedostatků, ale svůj účel plní dobře.

• vzhled
    • neohřívá pouze talíř ale i jídlo
    • -při otvírání dveří se posouva cela trouba (ale neni to az tak zle)
    • -často hlasi, že jsou špatně zavřené dveře

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Vybraný podle potřeby, aby splňoval vše dle využívání.
    • Cena a značka, také vzhled.

Již uvedeno splňuje požadavky.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• pěkný vzhled, dostačující funkce, jednoduché ovládání, nelze vůbec srovnávat s mikrovlnkou koupenou před 12lety

Používáme jí takřka denně, k naprosté spokojenosti,vyzkoušeli jsme už všechny funkce, vše funguje jak má- kdo jí koupí, určitě neprohloupí

• , zakoupeno v KASA.cz

Obchod splnil co jsem očekával.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• pěkný vzhled
    • mikrovlnka po ohřevu stále jede dokud jí manuálně nevypnu.

za ty peníze o.k.

• pěkný dizain a cena