AEG MFC 3026 S-M

• Automatické programy s měřením hmotnosti
    • Tichý chod
    • Ovládání pomocí tlačítek + otočný ovladač
    • Výborný poměr cena/výkon

Máme více produktů značky AEG a se všemi jsme naprosto spokojeni.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splňuje očekávání za přijatelnou cenu.
    • zatím žádné.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Expert.cz

Zatím zkoušíme,ale už teď mohu říct,že jsem s produktem velice spokojená.Tento produkt doporučuji ostatním ,nebudou litovat.

Barva
Retro
Průměr talíře
31.5 cm

AEG MFC3026S-M

Skvělá mikrovlnná trouba MFC3026S-M volně stojící od značky AEG, v nerezovém provedení, s nerezem uvnitř spotřebiče.Objem mikrovlnné trouby MFC3026S-M je 28.36 litrů.

Technické parametry:

• Automatické programy s měřením hmotnosti
    • Tichý chod
    • Ovládání pomocí tlačítek + otočný ovladač
    • Výborný poměr cena/výkon

Máme více produktů značky AEG a se všemi jsme naprosto spokojeni.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Splňuje očekávání za přijatelnou cenu.
    • zatím žádné.

ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v NovotnýElektro

Již jsem psal

• , zakoupeno v MNOHO

• Produkt není ještě zapojen.

• celonerezová
    • klasické otvírání dvířek
    • horkovzduch
    • automatické programy
    • funkce odloženého startu
    • zatím spolehlivá(9 mesíců používání), snad vydrží aspon 15 let jak Elektroluxka EMS2840
    • nelze při ohřevu upravovat čas(délku) ohřevu
    • absence signalizace zapomenutého pokrmu uvnitř mikrovlnky

Mikrovlnku používám půl roku a zatím celkově spokojenost, ale mám pár výtek. Když ohřívám jídlo nastavím buď rychle 2x stiskem tlačítka(+30) nebo klasicky kolečkem dobu ohřevu na minutu, tak potom už během ohřevu nelze kolečkem dobu ohřevu upravit (přidat nebo ubrat třeba 10, 15 či 20 vteřin). Lze pouze přidávat a to po 30 vteřinách. Takže když chci ubrat z minuty třeba na 40 vteřin, musím ohřev zastavit, kolečkem nastavit požadovanou hodnotu a znovu spustit. Další drobná výtka je k absenci upozornění na jídlo uvnitř mikrovlnky, když na něj po ohřevu zapomenu. Třeba aby po minutě či 5 minutách cinkla, že jsem ji ještě neotevřel a nevyzvedl ohřívané jídlo. Jsou to jen drobnosti, ale byl jsem na ně 15 let zvyklí u mikrovlnky Elektrolux EMS2840. Co se mě naopak líbí, tak že je celonerezová, že má klasické otvírání dvířek, možnost horkovzduchu, automatické programy na některá jídla a zajímavá je i funkce na odložený start ohřevu.

• Funguje
    • Zmatečná volba programů, déle programuji, než jídlo ohřívá, když udělám chybu musím začít vše znova, nejde se vrátit o krok.

Mikrovlnku vracím, mechanické provedení otřesné, dvířka šikmé, nelícují hrany, ovládací panel posunutý o 3 mm !!, nic nelícuje.Mám vice spotřebičů od AEG, ale tento je opravdu otřesný. I Číňan by se styděl něco takového dát na trh.

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na naši mikrovlnou troubu. Mrzí nás, že trouba nesplnila Vaše očekávání. Pevně věříme, že výměna spotřebiče proběhla v pořádku.
    S přátelským pozdravem
    Team AEG

• , zakoupeno v TEshop

Naprosto splnila mé i manželky požadavky.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

Produkt mám krátce vše jsem ještě nezkoušel.
    Hezký dizajn, kvalitní značka AEG. Jednoduché a příjemné ovládání.

• , zakoupeno v ELECTRO

• kvalitní mikrovlnná trouba v nerez provedení