Amica AMG 20 BF

Displej: ano
Průměr otočného talíře (cm): 24.5
Ovládání: dotykové

Ovládání elektronické
Základní výhodou tohoto řešení je možnost precizního nastavení. Díky elektronickému ovladači lze přesně naprogramovat dobu práce zařízení.

Automatické váhové rozmrazování
Trouba sama určí čas rozmrazování podle hmotnosti a druhu potraviny.

Dětská bezpečnostní pojistka
Chrání proti náhodnému spuštění. Zapnutí funkce je signalizováno speciální kontrolkou. Zapnutí pojistky blokuje všechny ovládací prvky.

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v ALIN e-shop

• skvělý design

už mám vestavnou trobu a sporák téže značky ajsem velmi spokojená

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zatím mám odzkoušeno krátce,ale je super
    • zatím nic

trouba je super .Zatím ji máme krátce. Ohříva rychle a je moc pěkná

• malá velikost 20l
    • ohřívatelnost velmi špatná
    • po 2 minutách je rohlík stále zmrzlý....

už by jsem si výrobek po druhé nezakoupila.
    Velké zklamání :-(

• vzhled (černý design, který se mi hodí k troubě)
    • displej ukazuje čas
    • Tím, že jde o vestavnou mikrovlnku, má menší hloubku a lze dát jen menší talíře (24 cm), což jsem ale věděla, když jsem talíře kupovala, takže pro mě žádný problém, ale někoho to může zaskočit :-)
    • Tlačítko otvírání, ovládání a dvířka jsou věčně upatlané, musí se holt leštit :-)

S mikrovlnou jsem zatím spokojená, na mě má možná až moc funkcí, ale třeba je taky někdy vyzkouším :-)

Jsem velmi spokojená.

• jídlo ohřeje dobře
  • , zakoupeno v Elektro Kamik

• Skvela cena desing
    • Pri zapojeni do zasuvky jsme zjistili ze v mikrovlnce praska a problikava jako kdyby tam byl nejaky skrat.Ted cekame na soucastku ktera byla spalena.A pak snad bude mikrovlnka fungovat jak ma.
  • , zakoupeno v VEDE.cz

• vestavba,funkce

zatím všechny funkce jsem ještě nevyužil