Amica AMG 20E70GV

plní základní pořadavky na zbočí

• ideální do bytu

• , zakoupeno v EURONICS

• Zatím splněno dle mého očekávání

S výrobkem jsem spokojena, zatím jsem vyzkoušela jenom ohřev a super, Grilování a rozmrazování jsem zatím nezkoušela.
    Celkem hlasitě pípe (při nastavování a po ukončení akce)

Barva
Dětský zámek
Hodiny
Parní vaření
Pečení chleba

Volně stojící mikrovlnná trouba Amica AMG 20E70 GIV v bílém provedení.

• Barva Bílá
• Mikrovlnný výkon 700 W
• Gril 900 W
• Combigril
• Rošt na grilování
• Elektronická minutka 95 min.
• Rozmrazování časové
• Rozmrazování váhové
• Akustický signál ukončení programu
• Maximální průměr talíře 245 mm
• Vnitřní prostor z bílého smaltu
• Výška x Šířka x Hloubka (mm) 262 x 452 x 335

plní základní pořadavky na zbočí

• ideální do bytu

• , zakoupeno v EURONICS

• Zatím splněno dle mého očekávání

Celkem hlasitě pípe (při nastavování a po ukončení akce)

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobře fungující malá mikrovlnka, vejde se i do malé kuchňky.
    • Automatické programy mají své mouchy. Při automatickém pečení ryby byla tato málo propečená, musel jsem ještě ručně přidat 2 min. pečení.

Dobrá mikrovlnka.