Baumatic BMM 204 SS

24.5 cm
Úprava proti otiskům prstů

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• doporučuji

měla jsem stejný typ a proto jsem volila to samé aby se mi vešla do zabudovaného prostoru

• rychlí ohřev

Objem 20 litrů
Výkon mikrovln: 800 W
Digitální programovatelné hodiny
Tlačítkové/knoflíkové ovládání
Zvukový signál na konci operace
Vnitřní osvětlení
Funkce rychlého startu
Bezpečnostní zámek
Nerezový vnitřní povrch
Povrchová úprava proti otiskům prstů

Rozmrazování dle váhy a dle času
Standardně dodávané s rámečkem na zabudování

Příkon: 1,25 kW

• rychle ohřáté jídlo, skvělý design
    • zatím nevím nic, co by blo proti

výrobek za přijatelnou cenu, dostupnost zboží, rychlé a vsřícné jednání

• , zakoupeno v KASA.cz

• jednoduché ovládání, dobrá cena za vestavnou mikrovlnou tr.

Spokojenost

• , zakoupeno v Michael Plaza

• Design
    • Rozmístění ovládacích prvků
    • Intuitivní ovládání
    • Přidávání času při programu Quick start
    • Předbíhání hodin
    • Zápach nového předmětu

Mikrovlnka má lehce jiný odstín (mírně tmavší) oproti nerez spotřebičům z plechu, nicméně si to v sestavě není až tak vidět. Líbí se mi jednoduchost a intuitivnost ovládání, vše se dá rychle naučit.

Jako nevýhodu bych zmínil přidávání času při programu Quick start - čas se přidává pouze přes tlačítko a lze přidat 1minutu/stist tlačítka. Uvítal bych ještě možnost přidávání/ubírání času pomocí kolečka které je k dispozici - bylo by tak možné přidávat i kratší časové úseky. Také je nutné častěji korigovat hodiny, lehce se předbíhají. Taky se nám zatím nepodařilo odstranit zápach "nového" přístroje, omytí pomohlo jen trošku. Ale používáním se to lepší.

Přesto že uvádím dost negativ, pořídil bych si tuto troubu znovu,už jen kvůli nízké ceně a vzhledu, který pasuje k ostatním spotřebičům.

Ok

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Mikrovlná trouba Baumatic je krásná a splnila mé očekávání!Mohu všem doporučit!

• , zakoupeno v Michael Plaza

• nízká cena
    • pěkný vzhled

hlavní důvod, proč jsme si vybrali tento produkt, je to, že se rozměrově hodí jako vestavný spotřebič do kuchyňské linky

spokojenost

• , zakoupeno v KASA.cz

• je to dobrý výrobek za skvělou cenu ještě se musím spoustu věcí naučit ale je skvělá

příště se těším zase na nákup Dekuji