Bosch HMT 84M451

Rozmrazování
Hodiny

Volně stojící mikrovlnná trouba HMT84M451

Základní informace

Mikrovlnná trouba a typ vytápění 900 W mikrovlnná trouba 5 úrovní výkonu: 900 W, 600 W, 360 W, 180 W, 90 W

Hmotnost automatických programů vaření na 3

Automatické váhy pro 4 odtávání

Paměťová funkce (1 paměťové)

Autopilot (7 programů)

Komfort

Easy-provozní elektronika s měkkými tlačítky a výklopným otočným přepínačem 25 l trouba Malované

Digitální displej pro dobu přípravy a denní doby 31,5 cm skleněný otočný talíř

• , zakoupeno v EuroKing

• opravdu veliká

Pěkné zboží .

• , zakoupeno v K24.cz

nebyl dodán návod češtině.

• V mikrovlnce ohřívám a rozmrazuji potraviny, nevařím. Oba procesy k maximální spokojenosti, u rozmrazování je dobré zadání gramáže potravin a také je možné využít předvolby a mačkat jen pořadové číslo.
    • Nevadí, že musím pokaždé volit stupeň ohřevu a pak start.
    • Mikrovlnku máme přidělanou k vrchnímu dílu linky a drží, nemá vliv na otevírání dvířek.
    • Čas lze v průběhu procesu ohřevu přidávat.
    • za mně nic

Po třech letech používání vše v pořádku, mikrovlnka je bez závad, jsme s ní maximálně spokojeni, v případě potřeby bych ji zakoupila znovu.

• , zakoupeno v K24.cz

Velmi jednoduché ovládání, spolehlivost, slušné provedení.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• ok

ok

• kvalita
    • možnost přimontovat k horní lince (mám)
    • vyhovuje mi ruční navolení teploty a délku ohřevu a i možnost automatické předvolby
    • líbí se mi jednoduchý vzhled (mám bílou)
    • snad jen otevírání je tužší a mohlo by být vyřešeno lépe, ale vzhledem k tomu, že mám přístroj upevněn k horní skříňce linky, tak mi nevadí, ale je docela široká (trochu vyčnívá)

Můj požadavek na mikrovlnku byl pouze - ohřev a rozmrazování potravin. Tento typ má tedy jen toto. Rodině se líbí, musíme si zvykat na jiné navolení ( stupně -minuty- start), ale které není složité a je supr možnost přidávání vteřin i za běhu jídla. Je také možné využít pro rozmrazení a vaření několik automatických programů a i u nich můžete změnit minuty a nebo převolit podle sebe. Návod by mohl být podrobnější a víc rozepsán, ale lze to pochopit. Přístroj po ukončení ohřevu opakovaně cinká (mě nevadí) a ventilátor ještě chvíli jede, ale neohřívá ( už někdo psal). Má displej s hodinami - jednoduché nastavení.

• Hezký jednoduchý design
    • Jednoduchá obsluha
    • Hledala jsem malou MWT
    • Stupně výkonu dostačující
    • Skvělá funkce vypnutí displeje
    • Plynulý pohyb otočného talíře
    • Bosch
    • Chybí mi volba po jedné minutě, ev. 10 minutách, jako jsem měla na staré MWT

V malých MWT se hůř vybírá, dnes je výběr spíše ve velkých MWT
    Stará měla volbu po jedné minutě, ale zas nebyla moc dobrá,cukala při otáčení talíře (Daewoo)
    Dobře se používá
    Jde ubírat či přidávat minuty, vteřiny
    Kvalita zpracování je vynikající
    Dobré je, že jde i zavěsit pod skřínku, jsou tam na to šrouby v příslušenství přibalené
    Funguje přesně podle očekávání
    "Větrá" ještě chvíli po ukončení vaření, ohřívání, podle potřeby, to je paráda, nemusím jí nechávat otevřenou
    800 W pro nás naprosto dostačující
    Má na to sloužit ještě dlouhou dobu
    Kromě toho, že není tlačítko na přidávání po minutě ev. 10 minutách jsme s ní naprosto spokojeni