CANDY CMXG 25 DCS

Otočný talíř
s otočným talířem

CMXG 25DCS

Mikrovlnná trouba s grilem

Mikrovlnná trouba s grilem CMXG 25DCS má digitální displej, výkon 900 W, výkon gril 1000 W, objem 25 l, 5 úrovní výkonu, Auto Menu, grilovací mřížka, Crisper talíř, dětská pojistka, hodiny, technologie Cooking Surround – rovnoměrné vaření, technologie Master Clean v interiéru pro snadné čištění, program pro dětské jídlo a sterilizaci lahviček, Express vaření, rozmrazování

Technické parametry:

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Produktová řada Volně stojící

Interní číslo produktu 38000245

EAN kód 8016361918580

Typ mikrovlnné trouby Mikrovlnná trouba i gril

Vestavná/Volně stojící Volně stojící

OK

• Jednoduchá
    • Drnčící plechy pláště
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Zatim velka spokojenost.vse jak ma byt.gril jsme zatim nepouzili.doporucuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Velky talir, gril, snadna udrzba, celkove kvalitni provedeni
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Splňuje vše co se dá v této cenové kategorii očekávat. A navíc mě překvapil přítomností grilu.
    • Nepochopil jsem funkci ECO, kterou vypnu displej, který se ovšem po minutě stejně sám vypne. Pokud nemá jinou funkci na kterou jsem nepřišel a ani návod ji nezmiňuje, tak je zbytečné.

Vybírám si pečlivě podle parametrů a částečně i dle recenzí na vícero webech. Co jsem chtěl, to mám. Tedy spokojenost.

Jsem nadšená! V Candy mají opravdu vkus, je krásná, moderní provedení :) Kvalita je samozřejmost. Doma jsem měla starší typ jiné značky a je to opravdu rozdíl. Doporučuji!