CANDY MIC 201 EX

3 338 Kč
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 208 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 115 472 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 061 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 394 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta289 Kč95 % • 10 430 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 344 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 5 698 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 182 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč82 % • 363 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 686 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 3 488 recenzíDalší informace
12 dní • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta115 Kč95 % • 10 390 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 641 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka229 Kč94 % • 7 513 recenzíDalší informace

Barva
Úprava proti otiskům prstů
Ikea Metod

• Bez problémů
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Tato mikrovlnka mě fungovala 15let.Byl jsem překvapen, že se ještě vyrábí.Opět jsem si ji pořídil a věřím, že vydrží stejně dlouho.Za mě velká spokojenost.Doporučuji.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Průměr talíře
24 cm
Úprava proti otiskům prstů
Ikea Metod

Mikrovlnná vestavná  trouba Candy MIC 201 EX s grilem, elektronický programátor, displej, 5 úrovní výkonu, 3 kombinace vaření, Power defrost, dětská pojistka, 95 minut časovač, 20 litrů vnitřní objem, nerez interiér, chladící ventilátor, rámeček. Rozměry výrobku v x š x h 38,2 x 59,5 x 33,5cm.   5 LET ZÁRUKA NA CELÝ SPOTŘEBIČ!

Pro uplatnění záruky je nutné zakoupený spotřebič registrovat do 30 dnů od nákupu.

RYCHLÉ OHŘÍVÁNÍ

Jednoduchým stiskem tlačítka Express Start zapnete troubu na maximální výkon po dobu 30 vteřin. Každým stiskem pak přidáte dalších 30 vteřin. Jednoduchá, intuitivní a užitečná vlastnost.

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Maximální jednoduchost pro výjimečné výsledky. Jednoduché dotykové ovládání vám umožní zadat váhu potraviny a nechat mikrovlnnou troubu nastavit automaticky čas a teplotu.

AUTOMATICKÉ PROGRAMY

Automatické programy vám pomohou s přípravou jídla, stačí si jen vybrat jednu z 13 přednastavených funkcí. Jednoduše si vyberte jídlo, které chcete připravovat a s ostatním už vám pomůžeme.

DĚTSKÁ POJISTKA

Dětská pojistka zabraňuje nechtěnému zapnutí, především dětmi. Po zapnutí už ji vypne jen dospělý a zajišťuje tak absolutní bezpečí v kuchyni.

ROZMRAZOVÁNÍ

Díky programu na rozmrazování jen jednoduše nastavte váhu potraviny a mikrovlnná trouba už udělá vše za vás. Výsledek bude jednoduše perfektní!

• ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

• Čistá hloubka (mm) 343,5
  • Průměr otočného talíře (mm) 245
  • Čistá váha (kg) 15
  • Hrubá váha (kg) 17

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Bez problémů
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Pěkný design,dobrá cena,tichý chod
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Mně vyhovuje

• pěkný vhled
    • snadná obsluha
    • tichý chod
    • snadná instalace
    • zatím nic

Mikrovlnku vlastním chvíli, ale jsem s ní spokojen.
    Vypadá pěkně a snadno se ovládá.
    Zatím používám jen ohřev, rozmrazování a funguje dobře.
    Instalace do otvoru v lince je jednoduchá a zvládne ji každý.
    Vybíral jsem podle ceny a recenzí a myslím si že jsem udělal dobře.

• kvalitní zpracování

zatím mám krátce, funguje jak má

• snadná manipulace

• Jednoduchá montáž, kvalitní povrch, jednoduché ovládání

za ty peníze super.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• tišší, než naše předchozí
    • nemá nožičky
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Vyhovující- dle ceny

Snad je trochu složitější ovládání