Daewoo KOR 6S3BW

Působivá mikrovlnná trouba od značky Daewoo s objemem 20 litrů doplní každou domácnost. Je vybavena vysokým výkonem a širokou nabídkou programů, ve které najdete například rychlé vaření či rozmrazování. Součástí elegantního a hladkého designu je displej s digitálním ovládáním, na kterém snadno nastavíte všechny potřebné údaje, i praktické madlo. Díky speciálnímu vnitřnímu povrchu se navíc interiér trouby snadno čistí a ušetří vám tak spoustu času při údržbě.

Výkonná mikrovlnka s širokou nabídkou programů

Mikrovlnná trouba značky Daewoo o objemu 20 litrů se stane věrným kuchyňským společníkem i ve vaší domácnosti. Disponuje 11 úrovněmi výkonu a její maximální příkon představuje 1250 wattů. Je vybavena 5 programy automatického vaření i speciálním programem pro rozmrazování. Navíc se může pochlubit nulovou spotřebou v pohotovostním režimu.

Barva
vlevo
Průměr talíře
24.5 cm

• , zakoupeno v MALL.CZ

Spokojenost s výrobkem,ale byla jsem velmi nespokojená s rozvážkovou službou.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje, jak má. Snadné ovládání.

Hodí se do naší kuchyně, zatím jsem spokojen

vlevo
Průměr talíře
24.5 cm

Přehledný displej s digitálním ovládáním

Aby se vám mikrovlnka ovládala snadno a rychle, najdete na ní přehledný displej se všemi potřebnými nastaveními. Vše navíc ovládáte digitálně, neruší vás tak žádná zbytečná tlačítka navíc. Přístroji nechybí ani zvuková signalizace.
Přehledný displej s digitálním ovládáním

Vysoce moderní design se snadnou údržbou

Mikrovlnná trouba Daewoo vás potěší i svým decentním a líbivým designem. Na hladkém zpracování bez zbytečných prvků vystupuje pouze madlo na dvířkách, jejichž otevřením se navíc zařízení automaticky aktivuje. Interiér zaručuje díky speciálnímu povrchu snadnou údržbu.
Vysoce moderní design se snadnou údržbou

Vnitřní objem 20 litrů

Digitální ovládání

Výkon mikrovlnného ohřevu 800 W

Nulová spotřeba v pohotovostním režimu

Automatická aktivace otevřením dvířek

Shiny Clean povrch interiéru pro snadnější údržbu

Maximální průměr talíře s pokrmem 28 cm

Rychlé rozmrazování

Akustická signalizace

Otevírání dvířek tahem

Maximální příkon: 1250 W

Úroveň hluku: 48 dB (53 dB při náběhu)

Napájení: 230 V/50 Hz

Doporučené jištění: 10 A

Frekvence mikrovlnného záření: 2450 MHz

Rozměry vnější (š*v*h): 449 * 259 * 321 mm

Rozměry vnitřní (š*v*h): 307 * 210 * 304 mm

Hmotnost: 10,2 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

Spokojenost s výrobkem,ale byla jsem velmi nespokojená s rozvážkovou službou.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Funguje, jak má. Snadné ovládání.

Hodí se do naší kuchyně, zatím jsem spokojen

• Umí to co potrebuji
    • Žádná
  • , zakoupeno v CVOČEK

• Výrobek samotný je co se funkčnosti týká bez problémů, ale po rozbalení a sejmutí ochranné fólie jsem objevil škrábance na předním panelu.

• .
  • , zakoupeno v Elektro Oáza

• rychlost vyřízení
  • , zakoupeno v tipa.eu

• dobrá cena, vejde se velký talíř
    • chybí mi hodiny, jak jsme byli zvyklí
  • , zakoupeno v MALL.CZ

S produktem - mikrovlnou troubou jsem spokojená. Vybrala jsem si jí proto, že je digitální, nemám ráda knoflíky. Pro můj účel - ohřívání potravin, mi naprosto vyhovuje.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

zatím nevyzkoušeno/dárek/
    výběr dle parametrů a jednoduchosti ovládání