Domo DO 201 G

volně stojící
Průměr talíře
24.8 cm

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Krásná barva, chtěla jsem mikrovlnku s grilem, menších rozměrů, jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v TEshop

• snadná obsluha

jednoduchá a designově perfektní

• Vyhovuje mým požadavkům.

Spokojenost

Elektronická kombinovaná mikrovlnná trouba s kapacitou 20 litrů

Výkon mikrovln: 800 W, výkon grilu: 1000 W

Digitální ovládání 5 programů pro nastavení mikrovln

Rozmrazování podle váhy nebo času 8 automatických programů vaření

Funkce rychlého startu (30/60/90/120)

Skleněný talíř o průměru 24,5 cm

Zvukový signál po skončení ohřívání

Hodiny

• Rozměry přístroje (š x h x v): 45 x 33,5 (36 s madlem) x 26 cm
  • Rozměry vnitřní (š x h x v): 27,5 x 29 x 17 cm
  • Rozměry balení (š x h x v): 49,5 x 39,5 x 31 cm
  • Hmotnost: 11,2 kg
  • Příkon: 1270 W (230 V, 50 Hz)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• , zakoupeno v TEshop

• snadná obsluha

jednoduchá a designově perfektní

• Vyhovuje mým požadavkům.

Spokojenost

• Krásný design.
    • Působí v reálu trošku "rozklechtaně", takže poněkud lacině (to mě trošku zklamalo).

Zatím ji mám chvilku, tak uvidím, jak bude funkční, to nemohu zatím posoudit..

• , zakoupeno v sptrading.cz

• Jednoduché ovládání,digitální hodiny.Produkt mě zaujal,jelikož byl v barevném provedení,které se v obchodech těžko shání.
    • Klouže na hladkém povrchu.

Tento produkt jsem objednávala,jako dárek a spokojeni s ním jsme všichni.Tento produkt bych určitě doporučila.

• milujem retro :D

odporucam