Domo DO 201

Gril
Rozmrazování

• , zakoupeno v sptrading.cz

• Vzhled
    • je špatně vidět nastavení minut,respektivě kolečko,kde je nepatrná šipečka.Jde jen ale o zvyk.

Brala jsem jen kvůli vzhledu a že má základní funkce,které jsem chtěla.Máme jen na ohřev,takže to nám vyhovuje.takže za mě super.

• , zakoupeno v Eberry.cz

pěkná,jednoduchá na ovládání,pěkně skladná,možná jediné mínus je že se nevejdou větší nádoby,ale vzhledem k našim těsným prostorům se bez toho obejdeme.

• pěkná,dobře ohřívá

Ovládání
mechanické
Gril
Rozmrazování

Designově velmi povedená mikrovlnná trouba DO2012 v červeném provedení z retro edice značky DOMO.Trouba DO2012 má objem 20 litrů a mechanické ovládání.Mikrovlnku DO2012 můžete nastavit až na 5 programů.

Technické parametry:

Mikrovlnná trouba Domo DO 2012 červená

Příkon: 1270 W (230 V, 50 Hz)

Elektrická mikrovlnná trouba o objemu 20 litrů

Výkon mikrovln: 800 W

Mechanické ovládání 5 programů pro nastavení výkonu mikrovln

Rozmrazování podle váhy nebo času

Manuální časovač až do 35 minut

• , zakoupeno v Eberry.cz

• pěkná,dobře ohřívá

můžu doporučit

• , zakoupeno v EVA.cz

Pro ty, co nechtějí jen bílé nebo stříbrné spotřebiče a na nóbl design nemají tolik peněz- dobrá volba za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v Levnyelektro

• klasická mikrovlnná trouba-spokojenost