Electrolux EMS 21400 S

Šestý smysl

Ocenění

Produkt roku 2015 - Top v kategorii

Větší volnost při vaření
Tato mikrovlnná trouba dále rozšiřuje vaše možnosti v kuchyni.

Přehledné ovládání
Tuto mikrovlnnou troubu můžete snadno ovládat otočnými i tlačítkovými ovládacími prvky. Pro vaše pohodlí je mikrovlnná trouba také vybavena displejem LED, na kterém si můžete snadno zkontrolovat všechny parametry.

Automatické rozmrazování
Automatické rozmrazování ušetří mnoho cenného času.

Přehledná zpětná vazba při vaření
Po výběru požadovaného programu vaření chcete dohlížet na jeho průběh. Právě proto má tato mikrovlnná trouba praktický digitální displej, který vám poskytuje zpětnou vazbu a aktuální informace ohledně stavu zvoleného programu vaření.

Přehled dalších vlastností

Mikrovlnná trouba volně stojící
Mechanismus otevírání dveří: Stlačením
Systémy tepelné úpravy: gril, mikrovlny, gril a mikrovlny
Mikrovlnný výkon: 800 W, 11 úrovní

Výkon grilu: 1000 W
Automatické rozmrazovací programy podle váhy
Signál při ukončení cyklu
Knoflíkový ovladač k volbě výkonu

Elektronické hodiny s měřením času
Vnitřní osvětlení
Otočný talíř: vyjímatelný
Průměr otočného talíře: 270 mm

Příslušenství: grilovací stojan, nízký grilovací stojan

Vlastnosti

• Praktická a jednoduchá vše funguje jak má
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

Vše OK

• Vzhled
    • mikrovlnku vlastním už dva roky takže-přišla nefunkční horko těžko jsem sháněl servis,nemá v žádném případě výkon který je uváděn!!! tlačítko kterým ovládáte čas a start stop začíná odcházet atd. pro mne je to naprostý zmetek!!!

Značku Electrolux už nikdy víc!

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na mikrovlnnou troubu EMS 21400 S, vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval.
    Mrzí nás, že máte s naším výrobkem takovouto zkušenost.
    Servisní střediska na opravu malých spotřebičů Vám mohou vyhledat naši operátoři na zákaznické lince, obecně však platí, že malé spotřebiče je nejsnazší reklamovat u prodejce, který zajistí jejich svoz na servisní středisko.
    Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás prosím na adrese [email protected] a sdělte nám bližší informace o závadách, které mikrovlnná trouba vykazuje, rádi se budeme Vaším případem zabývat.
    Team Electrolux

• Design
    • Otocny talir se zastavi ve stejne pozici, ve ktere jste ji spustili.
    • Oteviraci tlacitko, otevirani dvirek
    • Spatne nohy na kterych mikrovlnka stoji
    • Vykon, spatny ohrev
    • Mikrovlnka ohriva materialy, ktere by ohrivat nemela, rozpaluje talire a jidlo je teple.
    • Skleneny otocny talir vypadava
    • Nejde vypnout cas na displeji, stale sviti
    • Napis na tlacitku ( 30s ) se smyl za 14 dní

Asi nejhorsi produkt, co jsem za posledni cas koupil.. Vsechny nedostatky jsem zjistil az casem, jelikoz mikrovlnku pouzivam vyjimecne.

Zacal bych u tlacitka otevirani dvirek : Tlacitko jde opravdu ztuha zmacknout a tudis posouvate celou mikrovlnku dozadu. Duvodem jsou take i neskutecne malinke nozicky z tvrdeho plastu, ktere samozrejme nedrzi na jakemkoliv tvrdem povrchu, proste musite mit mikrovlnku zaprenou o stenu nebo ji drzte rukou.

Nejdulezitejsi je ohrev : Mel jsem 20let starou mikrovlnku a vsechno nadobi co jsem kdy ohrival bylo vlazne nebo trochu teple a jidlo bylo opravdu poradne ohrate. Dalo by se rict za kratkou dobu !!! Po koupi tohoto srotu, aby jste ohrali jidlo, tak musite mit minimalne trpelivost aspon 2x DELSI a to vzdy mam mikrovlnku na nejvyssi vykon 800W. A pak se snazite vyndat jidlo a spalite si ruce o talir a jidlo je jen teple. Proste katastrofa, nikdy víc! ( Nádobí mám stale stejne jak s predchozi mikrovlnkou )

Dalsi nepochopitelna vec : skleneny otaceci talir ktery je soucasti mikrovlnky, tak opravdu casto vypadava. Lehce pri vyndavani talire do nej drcnete a skleneny talir vam skoro vypadne z mikrovlnky. Kdyz otocite tento talir ze spodni strany, tak opravdu pochopíte, proc se tak deje. Vystupky ze skla ktere se maji zarezavat do otocneho plastu, tak jsou malo vyvysene a tímpadem skleneny talir casto vypadava a to je velice otravne.

Pod sklenenym talirem je otocny krouzek. Krouzek se otaci pekne, ale problem je v tom ze taky vypadava, protoze žlábek ve kterem je tento krouzek usazeny, tak ma opravdu malou hloubku. Proste vsechno vypadava ven a clovek to pak musi rovnat a skladat dohromady.

Tento vyrobek je opravdovy ŠROT !!! NEKUPOVAT!!!
    Opravdu nejsem narocny uzivatel, proste si chci jen ohrat jidlo aniz bych se vztekl ! Ale to proste nejde.

Nechapu, jak tento vyrobek muzou inzenyri pustit do sveta. Nedokazu si predstavit ze tento vyrobek vubec nekdo testoval. Ja jsem samozrejme dosel na vsechno az po 14 dnech a to jsem radsi jeste ani netestoval gril :-D. Ale rad jsem se ji zbavil, ikdyz jsem za ni dostal par korun, hlavne ze uz je pryc !

Jedine co asi je pekné tak ten Design, ale beztak mikrovlnku umatláte a pri cisteni ji zase posunete dozadu... :-D :-D ...

TAKZE TAK : NEKUPOVAT !!!!!!!!!!!!!!!!

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na naši mikrovlnnou troubu. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Dovolte nám proto prosím reagovat na některé její body.
    Systém otevírání dvířek je koncipován přes tlačítko, které po zmáčknutí mechanicky otevře západku dveří. Z tohoto důvodu je potřeba větší síly při stisknutí tlačítka, aby zámek dveří povolil.
    Pokud nožky trouby na hladkém povrchu kloužou, doporučujeme použít pogumovanou textilii, či jiný materiál jako podkladový.
    Tipy pro ohřev jídla v mikrovlnné troubě jsou v návodu k použití popsané následovně:
    Před servírováním jídlo zamíchejte.
    Po vypnutí trouby nechte jídlo několik minut odstát. Viz kapitola „Tipy a rady“.
    Pokud po uplynutí doby přípravy je pokrm přehřátý na okrajích, ale uprostřed není hotový -
    Příště zvolte nižší výkon a delší čas. Tekutiny, např. polévky, v polovině doby přípravy zamíchejte.
    Rozpálení talířů, na kterých je jídlo ohříváno je způsoben následujícím fyzikálním jevem. Molekuly vody se rozkmitávají snáze než molekuly ostatních ohřívaných částí. Pokud se jedná o talíř keramický, a jeho glazura není zcela celistvá, popř. je někde narušená, dostane se do keramického materiálu voda většinou při mytí. Při následném ohřevu v mikrovlnné troubě dojde k ohřevu této zbytkové vlhkosti a talíř se tak může rozpálit. Nejlepších ohřevných výsledků dosáhnete při ohřevu pokrmů na talířích porcelánových nebo skleněných, které jsou vůči druhotnému ohřevu mikrovlnným působením nejvíce odolné.
    Vyjímatelnost unašeče a skleněného talíře jsou z důvodu snazšího čištění vnitřního prostoru mikrovlnné trouby. V případě jejich namontování napevno, vznikl ve spotřebiči prostor, který by zákazník bez použití nářadí nemohl pravidelně umývat.
    Mrzí nás, že spotřebič nesplnil Vaše očekávání, ale pevně věříme, že naše tipy budou přínosem i pro další zákazníky a pro použití mikrovlnných trub budou užitečné.
    S přátelským pozdravem
    Team Electrolux

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Jednoduchá obsluha, pracuje podle očekávání.

• Vzhled
    • Špatný ohřev

Co jiné trouby za tisíc korun zvládnou ohřát za minutu, to tahle mikrovlnka kolikrát nevzládne ani za 3. Za mě rozhodně nedoporučuji, ohřev je vážně mizerný

*+jednoduchost -kloužou nožičky +hezký disain

cena