Gallet FMOE 202

volně stojící
Průměr talíře
24.5 cm

• , zakoupeno v EURONICS

• Díky výkonu 800 W poměrně rychle ohřívá, tichá v provozu, velký vnitřní objem, jednoduché ovládání, kvalitní zpracování, dobrá cena.
    • Vnitřní osvětlení zhasne až po zavření dvířek, což je nevýhodné po ohřevu, kdy uvnitř trouby zůstane na stěnách vlhkost.
    • U minulé trouby jsem nechávala dvířka pootevřená a vnitřek vyschl. Zde po celou dobu zbytečně svítí osvětlení, nebo musím troubu vysušit.

Kvalitní výrobek, který splňuje mé požadavky.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Mikrovlná trouba funguje bez problémů.

Vybírala jsem obyčejnou mikrovlnku, dalším kritériem byla cena.
    Mikrovlná trouba funguje bez problémů.
    Doporučuji.

• Vůbec nic.
    • Neplatit nic převodem nic neobjednávat.čekal jsem 6 dní a pak po telefonu na infolinku mi bylo sděleno že jsem zboží doposud nezaplatil.Takže hodnocení jako nepoužitelné...

Produkt dobrý - obchod nikdy více.

Barva

• Ovládání: elektronické-tlačítkové
  • Hodiny: ANO
  • Rozšířená záruka: -
  • Provedení výrobku: bílá barva

Mikrovlnná trouba Gallet FMOE 202W překvapí netradičním bílým provedením s lakovaným interiérem totožné barvy. Ten disponuje objemem 20 l a otočným talířem o průměru 25,5 cm. Mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W lze regulovat v 5 stupních. Kromě tradičního ohřívání zvládne i rozmrazování potravin. Uplatnění najde 8 automatických programů i funkce rychlý start pro okamžitý ohřev na plný výkon. Ovládání trouby je elektronické, s přehledným LCD displejem a 95 minutovým časovačem. Nechybí hodiny, ani dětská pojistka pro znepřístupnění ovládacího panelu. Důkazem vysoké kvality je i rozšířená tříletá záruka.

Mikrovlnná trouba

• Mikrovlnná trouba s digitálním ovládáním
  • Přehledný displej s funkcí zobrazování hodin
  • Elektronické ovládání poskytuje možnost přesného nastavení doby vaření
  • Mikrovlnný výkon 800 W
  • Vnitřní objem 20 l
  • Příkon 1250 W
  • Hlučnost < 60 dB(A)
  • Bílý vnitřní prostor

Funkce trouby:

• rozmrazování (podle váhy; podle času)
  • přihřívání
  • vaření

Další vlastnosti a parametry

• 5 stupňů mikrovlnného výkonu, 2 režimy rozmrazování
  • 8 volitelných programů s automatickým nastavením výkonu mikrovln a doby vaření (např. program zelenina, ryby, maso, těstoviny apod.)
  • Systém rovnoměrného šíření mikrovln
  • Dětská pojistka proti nechtěnému spuštění trouby
  • Skleněný otočný talíř o průměru 255 mm
  • Bezpečnostní systém zabezpečující automatické vypnutí trouby při otevření dvířek
  • Časovač nastavitelný do 95 min
  • Osvětlení vnitřního prostoru trouby pro snadnou kontrolu procesu vaření
  • Zvuková signalizace při nastavení a ukončení ohřevu
  • Otevírání dvířek pomocí držadla

• Šířka (cm): 48.50
  • Hloubka (cm): 38.00
  • EAN: 8592417005355
  • Záruční doba: 36 měsíců

Designově zajímavá, bílá mikrovlnná trouba o objemu 20 l má výkon 800 W. Nabízí 8 automatických programů, rychlý start, rozmrazování a elektronické ovládání.

• , zakoupeno v EURONICS

Kvalitní výrobek, který splňuje mé požadavky.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Mikrovlná trouba funguje bez problémů.

Vybírala jsem obyčejnou mikrovlnku, dalším kritériem byla cena.
    Mikrovlná trouba funguje bez problémů.
    Doporučuji.

• Vůbec nic.

Produkt dobrý - obchod nikdy více.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Levna, dostacujici vykon, digitalni nasteveni casu ohrevu
    • Po vyprseni casu 5x hlasite pipne a nelze to zrusit

Doporucuji

• Jednoduche ovladani
    • Moznost nastaveni presneho cas.limitu
    • Nevim

Pekny vzhled

• , zakoupeno v KASA.cz

• Dostatečný výkon za slušnou cenu.
    • Byla v akci.

Vybral jsem podle požadovaného výkonu a pak podle ceny.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• jednoduchá obsluha
    • chybí mi minutka

jinak naprostá spokojenost

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• pěkný vzhled, jednoduché ovládání
    • příliš hlasitý zvukový signál - 5x pípnutí je zbytečně mnoho, lepší by bylo možnost nastavení

spokojenost