Panasonic NN-GD38HSSUG

7 182 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z electro-room.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 154 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 734 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 102 recenzíDalší informace

Průměr talíře
28.5 cm

• grill
  • , zakoupeno v Značkový obchod Panasonic

Pět hvězdiček nedávám kvůli výhradě ke zpracování manuálu. V tabulce na str. 24 o použití příslušenství bych uvítala údaj, pro které programy jsou (a nejsou) uvedené sestavy soupravy Steam Plus vhodné.
    Pokusila jsem se uvařit zeleninovou polévku podle řádku Dušení se zapékací miskou a poklicí. Protože na první pokus s programem Steam + a zadanou hmotností byla zelenina nedovařená, napadlo mně zkusit program Combi. Čímž se mi z nevědomosti podařilo zničit úchytku na poklici.
    Když jsem znovu podrobně četla manuál, našla jsem na straně 24 poznámku 3, kde je napsáno, že pro Combi se nemá zakrývat připravovaný pokrm. Takže jsem pochopila, že za problém si můžu sama. Je to ale v celém manuálu jediné (snadno přehlédnutelné ) upozornění. Zatímco informace o tom, že nemám sahat na horkou troubu a nádobí je tam uvedena důrazně vícekrát, i když to člověka asi napadne i bez toho.
    V tabulce na str. 37 pro vaření v páře a pečení, jsem jako začátečník hned nepochopila, že se údaje (zřejmě) týkají jen programu Micro Power. Rovněž myslím, že u konkrétních receptů by informace o vhodném programu mohla být také uvedena.

• Velmi krátká přívodní šňůra k zásuvce

Ikea Metod
Retro
Průměr talíře
28.5 cm

Vynikající mikrovlná trouba s grilem a příslušenstvím pro vaření v páře. Panasonic NN-GD38HS je univerzální a velmi kvalitní mikrovlnná trouba se širokým záběrem možností. Jednoduše vaří v páře, dusí, griluje do křupava a griluje v páře. Disponuje 17-ti autoamtickými programy a unikátní funkcí Kastrol Steam+Pan.

• ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
    • Mikrovlnná trouba s inverterem
    • Kapacita trouby: 23 l
    • Výkon: 1000 W
    • Velikost otočného talíře: 285 mm
    • Technologie měniče pro skvělé ovládání mikrovlnné trouby
    • 17 automatických programů včetně osmi s kastrolem Steam+ Pan
    • Kastrol Steam+ Pan: Vaření v páře, dušení, grilování do křupava a grilování v páře

Připraví dokonalé pokrmy

Připravit pěkně šťavnatý steak, uvnitř růžový a na povrchu křupavý, bývá náročné. S technologií Panasonic Microwave Inverter a funkcí grilu je to však hračka. Na rozdíl od běžných mikrovlnek, které opakovaně zapínají a vypínají maximální výkon, udržuje výkon na optimální úrovni i při přípravě těch nejnáročnějších pokrmů. A nemá problém ani rychle rozmrazit steak. Pokrmy tak uvaří nejen šetrněji, ale i rychleji.¹

Nový způsob vaření

Jaký je rozdíl mezi mikrovlnnými troubami Panasonic s technologií invertoru a bez ní? Běžné mikrovlnné trouby zapínají a vypínají maximální výkon, zatímco technologie invertoru udržuje optimální úroveň výkonu tak, aby rychle připravila pokrmy, které budou zdravé a rovnoměrně uvařené.

Ohřívá i rozmrazuje

Rozpustit a zároveň nepřipálit čokoládu v běžné mikrovlnné troubě bývá nadlidský výkon. A příprava pokrmů pro děti bývá ještě náročnější, protože by měly mít rovnoměrně stejnou teplotu. S naší technologií Panasonic Microwave Inverter nyní můžete ohřívat a rozmrazovat i ty nejnáročnější pokrmy rovnoměrně a v rekordním čase.

Úspora času i energie

Vařte až o 40 %¹ rychleji díky kombinaci několika funkcí najednou. Mikrovlnné trouby bez invertoru totiž neumí využívat více funkcí zaráz, což jen prodlužuje čas vaření. Zkombinujte funkci mikrovlnné trouby s konvekcí či grilem, nebo je využijte všechny zároveň. Ušetříte tím také 19 %¹ energie při používání trouby a až 50 %² v pohotovostním režimu.

Mikrovlnná trouba a technoligie Steam+ Pan

Přikryjte kastrol Steam+ Pot pokličkou a jídlo dokonale uvaříte v páře, a tak zůstane lahodné a výživné co nejdéle. Použijte kastrol Steam+ Pot bez pokličky a jídlo ugrilujete do křupava, takže se vám budou jen sbíhat sliny.

Vaření v páře

Do kastrolu Steam+ Pot nalijte vodu a vložte do něj parní plech. Položte potraviny přímo na plech. Přikryjte pokličkou a vložte přímo do mikrovlnné trouby.

Dušení

Vložte jídlo přímo do kastrolu, přikryjte poličkou a dejte ho do mikrovlnné trouby (Není nutné předehřívat.)

Smažení

Vložte jídlo přímo do kastrolu a dejte do mikrovlnné trouby. (Není nutné předehřívat.)

Grilování do křupava

Vložte jídlo do kastrolu a dejte do mikrovlnné trouby. (nejlepší výsledek dosáhnete, když kastrol předehřejete).

Duální vaření

Díky technologii měniče mikrovlny uvaří pokrm rychle a gril se postará o zlatavou barvu a křupavý povrch. To vše probíhá současně a tak se zkracuje doba vaření

TECHNICKÉ PARAMETRY

Quartz 1000 W

Úrovně výkonu mikrovlnky  6

Úrovně výkonu grilu  3

Nastavení kombinace  3

Automatické programy  17 (8 s kastrolem Steam+ Pan)   velikost otočného talíře  285 mm

Vnitřek

• , zakoupeno v Značkový obchod Panasonic

• Velmi krátká přívodní šňůra k zásuvce

• Skvela mikrovlnka

Excelentrni mikrovlnka
    Vetsina mikrovlnek Panasonik slouzi i vice jak 12 let bez poruchy.
    Vysoka spolehlivost.
    Stejnomernejsi a rychlejsi ohrev.
    Lze v ni ohrivat mikrovlnami, grilovat , pect, smazit a varit v pare.

• , zakoupeno v Panashop.cz

Mikrovlná trouba velmi dobře ohřívá jídla a jsem spokojený s parním vařením zeleniny a brambor,celkově doporučuji.
    J. P.

• , zakoupeno v Panashop.cz

• Mnohem rovnoměrnější rozmrazování nez u mikrovlnky Whirpool, tichý chod, jednoduché ovládání.

Rozhodně doporučuji značku Panasonic pro mikrovlnnou troubu. Je to moje druhá, prvni se rozbila po 12 letech užívání. Darem jsem dostala Whirpool ( ne zrovna levnou) a po roce jsem se jí zbavila a koupila si opět Panasonic. Jsem s ni velice spokojena. Funguje dle očekávání ( dobře rozmrazuje, tichý chod) Ještě jsem nezkoušela grilování.

• Technologie Invertor
    • 17 programů