Panasonic NN-GT45KWSUG

Typ : volně stojící Vnitřní objem (l): 31 Mikrovlnný výkon (W): 1000 Horký vzduch - výkon (W): 0 Gril - výkon (W): 1100 Gril: ANO Parní vaření: NE Pečení chleba: NE...
5 829 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 178 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč94 % • 83 381 recenzíDalší informace

Otevírání dvířek
vlevo
Ikea Metod

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vybrala jsem si osvědčenou značku a jsem spokojená.

Vybrala jsem si značku, kterou znám a mikrovlnka splňuje mé očekávání. Je jedna z mála volně stojících, které splňují moje hlavní požadavky na ni. Chtěla jsem hlavně 1000W výkon mikrovln a průměr talíře 32 cm.

• , zakoupeno v Electro World

• Quartz gril 1100 W
  • 24 automatických programů
  • dětské menu
  • turbo rozmrazování
  • vaření jedním dotykem díky sensoru
  • grilovací rošt
  • velký otočný talíř 34 cm
  • dětská pojistka
  • barva bílá
  • Hmotnost 12,8 kg
  • hlučnost 66 dB
  • rozměry 31x52,5x40,1 cm (VxŠxH)

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 45.00
  • Hloubka (cm): 57.00
  • EAN: 5025232893690
  • Záruční doba: 24 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vybrala jsem si osvědčenou značku a jsem spokojená.

• , zakoupeno v Electro World

• velký prostor na větší nádoby nebo talíř

• bohužel nefunkční
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

splnila moje očekávání