PHILCO PMD 2512 F

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 326 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 10 077 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč100 % • 4 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč100 % • 1 081 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč84 % • 7 recenzíDalší informace

• vejde se tam atypickej šišoidní talíř pádž se neotáčí
    • jednoduchá digitální obsluha
    • postarší paní se sní naučila-ovládá ji bez zdlouhavého čtení manuálu
    • nezaznamenal jsem zatím žádný negatíva

Dobrá mikrovlnka bez otočného talíře,rovnoměrně ohřívá ,má vnitřní objem 26 litrů a přitom venkovní rozměry nejsou velké,zatím spokojenost.

• , zakoupeno v APPLIAS.cz

zatím jsme jen ohřívali čaj nebo polévku. Také jsem rozmrazovala a proces probíhá ve všech částech jídla stejně, není to tak že okraje vřely a prostředek byl ještě zmrzlý. tento týden chceme vyzkoušet gril. Jinak se mi líbí, že jídlo je ohřáté stejnoměrně a že na konci vaření se neozývá žádný pískot jak u staré MV, ale kratičká hudební znělka, to je příjemné. vzhledově je pěkná, hodí se do naší kuchyně i barevně.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Mikrovlnka bez otočného talíře.

Mikrovlnka je bez otočného talíře z toho důvodu je obsah dostatečně velký ikdyž je mikrovlnka vzhledově malá. Zatím se seznamujeme, ovládání je intuitivní.

Barva
Parní vaření
Pečení chleba
Otočný talíř
bez otočného talíře

Mikrovlnná trouba PMD 2512 F od značky Philco v nerezovém elegantním provedení s dotykovým ovládáním. Mikrovlnka PMD 2512 F má objem 25 l. Tato mikrovlnka je opatřena systémem FLAT, který umožňuje rovnoměrné vaření mikrovlnami, které vycházejí z vlnovodů umístěných pod keramickou deskou. Díky této technologii je vnitřní prostor krásně plochý - prostorný a vy tak můžete vařit jídla ve větších nebo atypicky tvarovaných nádobkách.“

Objem trouby 25 l
14 automatických programů
6 úrovní výkonu (0%/20%/40%/60%/80%/100%)
Menu v češtině
Dotykové ovládání
Velký LED displej
Sterilizace, deodorizace
Rychlý start, Timer 99:50 min./sek.
Keramická deska 26 cm
FLAT systém (rovnoměrné vaření mikrovlnami)
Výkon mikrovln: 900 W
Výkon grilu: 1000 W
Rozměry (v/š/h) 28,7/49/38,6 cm
Dekorační rám dveří s madlem
Barva černá

A-13 Grilovaná ryba
A-14 Automatické rozmrazování

Kombinované vaření 1
Kombinované vaření 2

Maximální doba vaření je 99 minut a 50 sekund (99:50)

Dokumenty

• postarší paní se sní naučila-ovládá ji bez zdlouhavého čtení manuálu
    • nezaznamenal jsem zatím žádný negatíva

• , zakoupeno v APPLIAS.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Mikrovlnka bez otočného talíře.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Jsem velice spokojený o proti mé starší troubě se to edá srovat
    • Jedoduché ovladáí koplet v cz
    • Tichý chod mikrovlky
    • Gril také super plní učel bez problému
    • Snadá údržbu

Troba je opravdu velice ticha a má příjemé hraní po skončení ohřevu i grilu je možné ho i vypnout.
    Gril byl odzkoušen na pizzu a super . Snadná udržba
    jsme max spokojený

• bez vratkého talířku
    • dizajnově hezká
    • prostorná
    • ohřívá vcelku rovnoměrně, lépe než jsem od tohoto typu čekal
    • poruchová
    • rezonuje, hlučná - důvod první reklamace hned po rozbalení!!
    • jídlo v jednorázovém plast. obalu se připéká zespod, je třeba stejně použít nějaký keramický talíř
    • nelze upravit dobu vaření za chodu

je asi nejlevnější bez talířku
    šíleně poruchová - 3x reklamace nefunkčního osvětlení, 1x reklamace nefunkčního MW ohřevu, 2x reklamace rezonování - nepříjemný hluk
    odešla mi předtím MW trouba Clatronic po 19 letech supr služby, tahle se reklamovala hned 1. den a pak ještě 4x
    Už mám zpět peníze a od této "značky" si již nikdy nic nekoupím

• , zakoupeno v MNOHO

• Krásný design
    • Menší, přesto se do ní vejde i velký oválný talíř
    • I když nemá otočný talíř dobře a rovnoměrně prohřívá jidlo
    • Nelze snižovat výkon mikrovln za chodu... alespoň jsem na to neprišla

Super mikrovlnka, dala jsem na recenze a dobře jsem udělala. Používám ji asi týden, gril jsem ještě nevyzkoušela.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Výrobek je velmi dobře ovladatelný a má pěkný vzhled

Design, technická vyspělost.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

MW vypadá kvalitně, bez otočného talíře a překrytou grilovací spirálou

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Je dražší, ale skvělá