Samsung CE 107

• Displej: digitální
  • Provedení výrobku: bílá barva

Mikrovlnná trouba gril/mikrovlny/konvekce

Vnitřní objem 28l 900W výkon mikrovlny 1250W výkon gril 1850W výkon konvekce

Keramický vnitřní povrch pro snadnou údržbu digitální ovládání

LED displej 7 úrovní výkonu max. čas ohřevu 99 min

Auto Cafeteria Cook

Automatické programy pro vaření

Automatické programy rozmrazování

Parní čistění

Barva bílá

Rozměry V x Š x H :

• Krom propečení moučníku samé +.Co slibuje udělá. Ale mám starší typ BA
    • Spodní část moučníku, ať je to piškot nebo koláč, event buchty. zůstává bílá. Jinak na maso, které se dá otočit, naprosto dokonalé propečení. U moučníků to nejde.

Mám malou kuchyň a potřebovala jsem HV a také občas Mikro a nemám velkou troubu, takže prostorově ideální, krom pečení zmíněných moučníků.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Zaím spokojenost

Prostě to dobře ohřívá.

mám ji teprve krátkou dobu,vše jsem nestačila vyskoušet

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

První a doposud jedinou mikrovlnku, kterou jsme si koupili (a to bylo před více naž 15-ti lety :-) ještě během studijí na VŠ), byla od firmy Samsung a byli jsme s ní maximálně spokojeni. Proto jsme i tentokrát zůstali u stejného výrobce. Poměr ceny a kvality, resp. funkcí, které výrobek nabízí, je výborný. Máme i dobré zkušenosti se servisem (před cca 5 lety se nám rozbil talíř a dal se poměrně snadno sehnat). Doporučuji. Poznámka: mikrovlná trouba fungovala bezchybně více než 15 let a po této době odešly pouze kontakty v ovládacím panelu, které šly lehce opravit, takže "stará" trouba bude sloužit dál :-)....

• funkce
    • nastavování času je nekonečně dlouhé

odpovídá ceně

• - objem mikrovlnné trouby
    • - má požadovanou funkci rozmražování
    • - jednoduché ovládání
    • - pro dobré rozmražení potravin se musí zadat vyšší hmotnost, než má zmrzlá potravina, i když zvolím program rozmražování podle druhu
    • - zvukový signál je hodně výrazný

Doporučuji - za velmi dobrou cenu kvalitní výrobek

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Oceňuji horkovzdušný ohřev,máme malinkou kuchyni,nahrazuje min. dva spotřebiče. Jednoduché ovládání,kombinace několika fcí.
    • Hmotnost,ale to je pochopitelné v kombinaci s horkým vzduchem to asi jinak nejde. Pod gril. rošt doporučuji vložit hluboký větší talíř na zachycení sosíku.

Je to výrobek,ze kterého máme radost.Rozumná cena,rychlé dodání.

• , zakoupeno v Nákup u Nás.cz

• Cena a výbava.
    • Nic.

Velmi dobrá, přehledná a jednoduchá obsluha.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Má zhruba vše, co jsem očekávala.

Mám mikrovlnku teprve chvíli,proto nechci ještě hodnotit