Samsung GE 732 KS

• , zakoupeno v K24.cz

• Krasny vzhled,dobre funguje zatim 100%cena dobra

Zatim bez chyby spokojenost

• , zakoupeno v Eldum.cz

• mám ji 3 dny, takže ještě není ve všem odzkoušená, ale první dojem je fantastický, zatím nejlepší co jsem měl.
    • zatím žádné nemá

super troeba, dlouho jsem hledal a určitě jsem s vý běrem této neprohloupil. je super a má perfektní funkce!!!!!!!!!!!

Objem
20 l

• Barva: Stříbrná
  • Řada: Soft 2
  • Gril: Ano
  • Horkovzduch: ne
  • Kolečko JOG: ne
  • Použité technologie: Tlačítko +30s. Speciální klávesa na prodloužení času trvání programu o 30 vteřin.
  • Rožeň: ne

Programátor