Samsung ME 732K-S/XEO

• + úsporná při vypnutém stavu
    • - přímá vidlice napájecí šňůry překáží
    • - tmavé sklo neumožňuje dobrou kontrolu vaření
    • - na lesklém tmavém povrchu zůstávají otisky
    • - tlačítkové ovládání se mi zdá méně pohodlné než otočné prvky.

Příště se vrátím k otočným prvkům.

ještě nevím, uzatím je zabalená

Dětský zámek
Hodiny
Parní vaření
Pečení chleba

20litrová mikrovlnná trouba s vnitřním povrchem z keramického smaltu a antibakteriální povrchovou úpravou 20 l, samostatná, membrána, tlačítko, vnitřní povrch z keramického smaltu, malé rozměry

Hodí se do každé kuchyně

Štíhlý exteriér zabírá méně místa, takže se dokonale hodí do každého kuchyňského interiéru.

Žádné rohy, žádné nečistoty

Vnitřek trouby můžete úplně vyčistit. Vzhledem k tomu, že nemá žádné rohy, čištění je velice jednoduché a nezůstávají po něm žádné nečistoty.

Obecné informace

• 6 úrovní výkonu
  • Displej LED
  • Tlačítko
  • Ovládání pomocí membrány - dotykové
  • Povrch vnitřního prostoru z keramického smaltu
  • Trojitý systém distribuce vln pro rovnoměrné vaření TDS
  • Barva kontrolního panelu - černý
  • Barva dveří - stříbrná

Všeobecné

• Maximální doba přípravy 99 min. 90 s
  • Nastavení hodin (12 / 24 hodin)
  • + 30 s
  • Zvukový signál po skončení přípravy

Fyzické specifikace

• - opakovaná připomínka
    • - smaltovaný povrch
    • - cena
    • - nic

Po 7 letech mi přestala fungovat mikrovlnka, tak jsem hledal novou v podobné cenové relaci (do 2000,- Kč) jako ta stará. V prodejně Electroworld jsem se rohodoval mezi značkou Sencor za 1300,- Daewoo za 1500,- a Samsung za 1999,-
    Nakonec padla volba na Samsung.
    - Líbivý design
    - Smaltovaný povrch s pohodlným čištěním
    - Eko mód - vypne svítící hodiny a osvětlení trouby (po chvíli), takže lze nechat troubu pootevřenou pro vyvětrání a zbytečně to nesvítí po celé kuchyni.
    - připomínka - pokud se dokonči ohřev a neotevřete dvířka, tak se každou minutu připomene jedním pípnutím
    - tlačítkové ovládání je pro mě pohodlné proti otáčení kolečkem
    Takže samé výhody, jedna nevýhoda je že do trouby není moc viděť, ale není to televize abych na to koukal celý večer :-)
    - kvalita zpracování je běžná - nic co by činilo troubu nepoužitelnou
    - hluk při ohřevu - běžný průměr

Takže podle mne je to vhodná trouba pro uživatele, kteří používají běžné funkce, jako ohřev jídla, případně rozmrazování. Nikdy jsem v ŽÁDNÉ mikrovlnce nevařil, na to mám normální sporák, takže funkci vaření nemůžu posoudit :-)

• + úsporná při vypnutém stavu
    • - přímá vidlice napájecí šňůry překáží
    • - tmavé sklo neumožňuje dobrou kontrolu vaření
    • - na lesklém tmavém povrchu zůstávají otisky
    • - tlačítkové ovládání se mi zdá méně pohodlné než otočné prvky.

Příště se vrátím k otočným prvkům.

ještě nevím, uzatím je zabalená

• , zakoupeno v OKAY.cz

• dobrá cena, moderní vzhled

na velké hodnocení ji mám příliš krátce, ale zatím jsme spokojeni

Vše dle očekávání.

• možnosti nastavení
    • akustická signalizace s připomenutím
    • vyšší hlučnost
    • nekvalitní konstrukce, tenké plechy, drnčí
    • špatná viditelnost skrze sklo, slabé osvětlení

vzhledem k ceně nic extra zboží
    při provozu se celé klepe, plechy drnčí
    tmavý interiér trouby spolu se slabým osvětlením a špatnou viditelností skrze prosklená dvířka nelze kontrolovat přípravu jídla