Sencor SMW 6125

volně stojící
Průměr talíře
24.5 cm

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• 800W !!, 25l, 60min, rozmrazování - vše, co potřebujeme.
    • talíř 24,5 je zapuštěn do dna a dvířka+záda jsou uvnitř vyklenuta, takže můžete klidně používat i velké talíře!!
    • rozmrazování je velmi stejnoměrné
    • po ohřátí či rozmrazení se dále netočí a nesvítí!!!
    • pípne 5x, ale velmi decentně a pak už vás neotravuje
    • je tichá (tišší než naše předchozí)
    • ovládání je naprosto jednoduché
    • má tlačítko pro otevírání dvířek - nic se neupatle!!

sehnat tuto mikrovlnku byl výkon! Chtěli jsme NEhlubokou, aby se vešla do horní police kuch.linky, podobně výkonnou jako byla předchozí, s prostorem na velké talíře, BEZ grilu.
    Po úporném snažení jsem ji konečně našla! Za výbornou cenu, v designu, který vyhovoval. Jsme s ní maximálně spokojeni.

prostě stačí..

volně stojící
Průměr talíře
24.5 cm

Mikrovlnný ohřev
Vnější plášť v nerezovém provedení
Vnitřní prostor tmavě šedý lak
Digitální ovládání
Tlačítko pro otevírání dvířek
Průměr otočného talíře 245 mm
Rozměry (šířka x výška x hloubka): 470 x 280 x 350 mm

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• 800W !!, 25l, 60min, rozmrazování - vše, co potřebujeme.
    • rozmrazování je velmi stejnoměrné
    • po ohřátí či rozmrazení se dále netočí a nesvítí!!!
    • pípne 5x, ale velmi decentně a pak už vás neotravuje
    • je tichá (tišší než naše předchozí)
    • ovládání je naprosto jednoduché
    • má tlačítko pro otevírání dvířek - nic se neupatle!!

prostě stačí..

• , zakoupeno v ELESHOP

tento jsem si v danném obchodu neobjednal..asi chybička

ok

• Snadné ovládání
    • Ryché a rovnoměrné ohřátí jídla (z lednice 2 min, jinak 1 min)
    • Pěkný design

Pěkná a praktická mikrovlnka. Pro běžné použití zcela dostačující

• , zakoupeno v Digiboss

Jednoduchá, splnila očekávání

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• je dobrá, takový normální střed.
    • Malá viditelnost dovnitř trouby,

Jednoduchá obsluha i pro mého syna. Zatím ji máme krátce, tak uvidíme.

• , zakoupeno v ObchodCR

• dostacujici vykon vuci cene
    • pobite zbozi,neoriginalne baleno,zasah lidske ruky.

mozna nahoda,ale dale ja bych neriskoval.