Severin MW 7873

Otevírání dvířek
vlevo
Úprava proti otiskům prstů

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Uvnitř trouby byla promáčknutá taková zakrývací destička, vpravo na stěně. - Je to drobnost, která se dá nahradit - ten kus stačí vystřihnout z nějaké teplu odolné plastové fólie. Taky jsem si nejdřív myslela, že je to nějaký šedý zakrývací kus, který slouží jen pro přepravu, tak jsem při vyndávání myslela, že ho mám odstranit v rámci vyndávání ostatních věcí, které byly vloženy přímo do trouby a zafixovány pro bezpečnou přepravu...
    • V seznamu fotografií na webu produktu je snímek trouby, kde to vypadá, že snad má svrchu vzadu v levé horní části nějaké větrací otvory, které tam ve skutečnosti nahoře nejsou - ta trouba je nahoře bezvadně hladká, takže se na ni dá cokoli položit a nezakryjí se tím žádné větrací průduchy - nic tam nenateče - s oblibou si nalévám do skleničky, kterou stavívám přímo na troubu, Coca-Colu z ledničky. kterou mám vedle. :-)

Až na tu drobnost s nekvalitní destičkou, která snadno praská už při přepravě - troubu vřele doporučuji, protože jinak je naprosto skvělá. Nákupu určitě nelituji - jsem z téhle trouby naprosto nadšená. Žádné zbytečné funkce, jako gryl apod. (gryl mám v normální horkovzdušné troubě), "milion" zmatečných tlačítek, kde když by přijela návštěva a chtěla si v troubě něco ohřát, tak musí dlouze studovat co má vlastně zmačknout. Velmi snadno se ovládá. Je super!

Poměr výkon / cena ...

Otevírání dvířek
vlevo
Úprava proti otiskům prstů

Mikrovlnná trouba Severin MW 7873 / 28 l / 900 W / 5 stupňů výkonu / bílá

S volně stojící mikrovlnnou troubou Severin 7873 budete moct rychle a jednoduše ohřát veškeré vaše pokrmy. Pyšní se mechanickým ovládáním a požadovaný stupeň výkonu a dobu ohřevu si nastavíte pomocí dvou otočných knoflíků. Celkový objem spotřebiče činí 28 litrů a uvnitř najdete otočný talíř o průměru 31,5 cm. Vybrat si můžete z 5 stupňů výkonu a nechybí ani funkce rozmrazování. Po ukončení ohřevu se ozve akustický signál.

Parametry

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Poměr výkon / cena ...

je super

• , zakoupeno v Apollo store

Chybí instrukce k obsluze v českém jazyce!

• , zakoupeno v EMIE.cz

• hodně prostorná
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• Pěkná a má větší vnitřní prostor při zachování rozměrů v porovnání s mou původní mikrovlnkou.

JE PEKNA , OVLADANI JEDNODUCHY A JE LEPSI ZE JE VETSI

• velká, prostorná
    • jednoduché ovládání, jen 2 otočné knoflíky
    • vysoký výkon
    • větrací otvory po stranách, nikoliv na horní straně
    • protivně nepípá, po dokončení ohřevu decentně cinkne
    • snadné otvírání
    • vysoká cena

Pořádná velká mikrovlnka na ohřev jídla bez zbytečných funkcí. Naprostá spokojenost.

Na krabici je napsáno "Německá tradice od roku 1892" a vedle toho Made in China.

• jednoduché ovládání
    • vyhovující velikost i na velké talíře
    • pant opravdu hodně drží, je proto potřeba vyvinout větší sílu k otevření (ale doufám, že se to "vychodí")
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• velký objem a mikrovlnný výkon
    • chybí český návod