Whirlpool GT 286 IX

Multifunkční
Průměr talíře
28 cm

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Skvělý design,hodí se mi ke sporáku a lednici stejné značky.
    • Nevím.

Velká spokojenost,splňuje všechna moje očekávání,je velmi tichá,dvířka se velmi lehce otvírají a zavírají a má všechny funkce,které jsem chtěla.

• , zakoupeno v TEshop

• vyhovuje

• Design
    • Větší rozměry, po skončení cyklu se talíř stále točí a světlo svítí. Vypne až po otevření dveří nebo stisknutí stop. Standardně nastaven nižší výkon 750 W

Asi si zvyknu, ale doplatila jsem na to, že jsem dala přednost vzhledu před funkčností a některé funkce jsou nastaveny složitěji, než původní Elektroluxka, která měla některé typy ohřevu přednastaveny a byla jednodušší na ovádání.

Barva
vlevo
Multifunkční
Průměr talíře
28 cm

Volně stojící mikrovlnná trouba  GT 286 IX  s objemem 25 litrů má spoustu užitečných funkcí – mikrovlnný ohřev, gril, vaření v páře a pečení s funkcí Crisp. Doplňkem je talíř Crisp, určený například pro pečení pizzy. Trouba je dodávána se speciální nádobou pro vaření v páře - steamer, do které lze najednou vložit různé druhy potravin a vařit tak v páře brambory a zmraženou rybu najednou. Výhodou je přehledné nastavení funkcí na postranním ovládacím panelu, displej vám dá zpětnou vazbu o nastavení funkcí.

Typ : volně stojící
Průměr otočného talíře (cm): 28
Materiál vnitřního prostoru: lakovaný
Ovládání: elektronické-tlačítkové

Provedení výrobku: nerez

Multifunkční trouba GT 286 IX s objemem 25 litrů je ideálním pomocníkem do každé domácnosti.

Patentovaná funkce Crisp zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora i zespodu úplně stejně, jako při tradičním pečení. Výhodou této funkce je rychlost, se kterou jsou pokrmy připraveny.

Díky vaření v páře si můžete připravovat lahodná a navíc zdravá jídla. Vařením v páře se v potravinách uchovávají výživné látky.

Kategorie s grilem/pečením

Šířka (cm): 52.10
Hloubka (cm): 39.10

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v elektrospecialista

• Skvělý design,hodí se mi ke sporáku a lednici stejné značky.
    • Nevím.

• , zakoupeno v TEshop

• vyhovuje

• Funkce
    • Spolehlivost
    • Design
    • Po skončení ohřevu se stále točí a svítí, nezastaví se.
    • Nezhasne, když zapomenete zavříd dvířka

• , zakoupeno v Elektro Výhodně

• Bohatá výbava, perfektní design.
    • Mikrovlnný výkon 700 W je poměrně málo.

Pokud chcete super mikrovlnku a neměli jste, jako my, tu předchozí s mikrovln. výkonem 900 W, je to ideální volba. Pro nás je pomalá.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• gril, grisp, vaření v páře
    • vše v jednom
    • za fantastickou cenu

dokonalý pomocník do domácnosti
    stále využívaný
    všem doporučuji
    jídlo je šťavnaté a rychle udělané

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• za dostupnou cenu kvalitn í výrobek

• , zakoupeno v Alza.cz

Pohoda

• + značkový produkt
    • + vzhled
    • + funkce crisp

Používám zatím jen krátce, nicméně jsme spokojená. Trouba pracuje jak má, klouzání po povrchu desky se mi nepotvrdilo, výkon mi vyhovuje, pár vteřin neřeším... Využívám ohřev, vaření v páře a funkci crisp. Gril příliš nevyužiji, k tomu používám klasickou troubu s grilem.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• hodně funkcí, s produkty whirpool jsem spokojená

zatím nemohu hodnotit, používám krátkou dobu