Whirlpool JT 479 BL

Multifunkční
Průměr talíře
36 cm

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

S tímto produktem jsem velice spokojená. Hledala jsem troubu s mikrovlnnou troubou dohromady a tady to je nejvíc top trouba ever!

Používám na všechno, vaření brambor v páře, rýži, těstoviny, má to speciální chef programy na lasagne, na pečivo na všechno. U nás nejvíc frčí pečené brambory a tady přichází nejvíc super výhoda a to ta, že k troubu je i pizza talíř, který je speciální. Můžete ho použít je v programu CRISP a můžu říct že je to nejlepší výmysl ever!

Peču na tom i brambůrky, takže když si nakrájíte brambory trochu olivového oleje a koření, dáte to tak na 10 minut a je to!

A další věc, už nikdy nemusíte utrácet za pizzu. Spodní část talíře peče taky, takže je pizza opravdu křupavá zespod a nahoře krásně udělaná. Trvá to cca 13 minut :-) A ušetříte za dovoz. Jak říkám my jsme mega spokojeni!!!

• , zakoupeno v Elektrochram

• Supr trouba.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Vlastnili jsme starší typ, takže jsme je opět koupili tuto multifunkční mikrovlnku.
    Zatím naprostá spokojenost, přednastavené funkce na vaření jsme ještě nezkoušeli.
    Lze nastavit český jazyk, řada nastavení je intuitivní.

Barva
Multifunkční
Průměr talíře
36 cm

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL JT 479 BL

Elektronická mikrovlnná trouba s grilem JT 479 BL se 6. smyslem, který umožňuje zvolení režimu mikrovlnné trouby jediným dotykem tlačítka  s 3D distribucí mikrovln, která umožňuje rovnoměrné prohřátí pokrmu. Tato trouba Whirlpool JT 479 BL nabízí hned několik praktických funkcí jako je funkce Crisp pro zapékání shora i zespodu, nebo funkci 6.smysl pro vaření v páře. Dále trouba Whirlpool JT 479 BL nabízí superrychlé rozmrazování potravin Jet Defrost a funkci 6. smysl Menu šéfkuchaře – automatické recepty  – zelenina, kuře, maso, ryby, zdravé vaření, pizza, rýže, pečivo, koláče, dezerty, těstoviny.

Technické parametry:

Jet Start

Mikrovlnný ohřev 6. smysl ohřev

Gril ano

Kombinovaný gril 6. smysl Crisp 6. Smysl vaření v páře

Vaření v páře v parní nádobě

Horký vzduch

Hmotnost s obalem 31,3 kg

• , zakoupeno v Elektrochram

• Supr trouba.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Lze nastavit český jazyk, řada nastavení je intuitivní.

Hodně funkcí.
    Demo.
    U funkce po zapnutí digitální popis!

Při otvírání dvířek se nechtěně zapínají u kolečka
    funkce. Otvírat dál od středu.
    Není podsvícení!
    Není poklop.

• Dobrá
  • , zakoupeno v APspotrebice.cz

Produkt jsem již používala,byl to jeho předchůdce a sloužil 15 let,budu ráda když i tento mladík vydrží tak dlouho.Uvaří,upeče,ohřeje,je spolehlivý,jiný nechci.

• multi
    • nepodsvícené dotykové ovládání
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Popsat výhody by bylo zdlouhavé. Zájemci doporučuji si přečíst manuál.
    • Při zavírání dvířek se většinou zavadí o prostřední knoflík a přístroj se nechtěně zapne.

Před touto troubou jsme měli se stejnými parametry. Vydržela skoro 10 let. Proto jsme ji opět koupili. Umí toho mnoho a je skvělá. Mnoho lidí ani nevědí co je např. Crisp a další vychytávky.

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Je praktická